jaunumi
talkas
par projektu
olimpiešu klubs
darba grupa
konkurss
fotogalerija
avīze
noslegums
atbalstitaji


PROJEKTA PĒDAS darba grupa
Vita Jaunzeme - vita.jaunzeme@pedas.lv
Projekts Pēdas vadītāja
Mana pārliecība ir, ka visi mēs esam daļa no kaut kā liela un to lielo sauc par Dabu. Mums ir jāuzvedas atbilstoši dabas likumiem un jākļūst pēc iespējas gudrākiem, lai kādu dienu termins „cilvēks” nekļūtu par teorētisku izpētes objektu vēsturiskā un ģeoloģiskā aspektā.
Es varu darīt tikai to, ko es varu. Un tas nav īpaši daudz. Bet tomēr tas ir vairāk nekā nekas. Saudzēsim mūsu planētu, jo tā pagaidām ir vienīgā vieta, uz kuras mēs un citi varam uzturēties.
Andris Gabrānovs
Vides izglītības koordinators
Dzīves vadmotīvs „Dzīvo šodienai ar domu par rītdienu.” Nedrīkst dabu pakārtot mūsu vajadzībām, mums jāpakārtojas dabai.
Ieva Freimane - ieva.freimane@pedas.lv
Valmieras Pēdu darba grupas vadītāja
”Vairāk zaļu domu!” Šis teiciens mani fascinē! Esmu atkarīga no atkritumu šķirošanas! Manī visu laiku ir doma, ka ir jadzīvo videi draudzīgi! Ir jāmīl vide! Jāsaudzē tā! Jo vide jau esam mēs paši! Un, lai mēs varētu ta smuki un labi dzīvot, ir jāmīl pašiem sevi! Negribu dzīvot atkritumu konteinerā! Tāpēc ir jāsakopj Latvija un Pasaule! Un nedrīkst vairs mest atkritumus zemē! Kā arī resursi jātaupa! Jārīkojas tā, lai paši mēs neciestu un nezaudētu no savas rīcības!
Cilvēkiem vairak jāsmaida, jābrauc ar riteni, jāstāda koki, jāklausās cīruļa dziesmās un jāmīl!!!
Kaspars Tenters
Valmieras Pēdu darba grupa
Latvijas upes un ezeri - tā ir vide, ko apbrīnoju un ar kuru vienmēr esmu gatavs pavadīt savu brīvo laiku. Lai uzturētu ūdeņus labākajā formā, aicinu pašvaldības un uzņēmumus sakārtot notekūdeņu novadīšanas sistēmas un uz mazajiem HES veidot zivju ūdensceļus, topošajiem un esošajiem ar rekreāciju saistītajiem uzņēmumiem novērtēt plašās peļņas iespējas, ko spēj sniegt ūdenstūrisms, makšķerniekiem un zvejniekiem ar lielāku atbildības sajūtu izturēties pret Latvijas ūdeņu zivju resursiem, kā arī atpūtniekiem - vienkārši būt cilvēcīgiem. Uzskatu, ka Pēdas ir ne tikai veids, kā pielikt roku dabas sakopšanā, bet arī iespēja kaut nedaudz likt apkārtējiem cilvēkiem domāt citādāk.
Tālis Bērziņš
ViA KSA
Valmieras Pēdu darba grupa

Kas var būt jaukāks par vasaras vakaru pie kādas upes (vislabāk pie Gaujas), kad saule jau slēpjas aiz priežu galotnēm un odi sāk aizvien brašāk kost kājās? Vēl, protams, ģitāras skaņas, ugunskurs un vasaras vakara vēsums (tāds, ka prasās jaku uzvilkt mugurā).
Ja cilvēku trulums turpinās pieaugt spēkā, tad drīz šīs krāsas, ko tikko iezīmēju, kļūs biezākas un tumšākas. Vajag mūs, muļķus, kaut kādā veidā pārmācīt. Iespējams, skan neiespējami, bet jāmēģina!
Uldis Zariņš
Valmieras Pēdu darba grupa

Par mani kāds cits saka: “Jauks, interesants, talantīgs un mazliet, nē! - traki liels muldoņa! Bet tas ir baigi forši! Traks slidotājs! Nu perfekts ģitārist! Strādīgs! Izpalīdzīgs! Un krāj baterijas!”
Kate Kalderovska
Valmieras Pēdu darba grupa
Esmu meitene, kura dzīvo divās pilsētās (viena sirdij, otra prātam ;) ), tāpēc bieži esmu ceļā. Teiktu - dzīves baudītāja, parasti ģenerēju apkārtējā vidē pozitīvas emocijas, tādejādi uzlādējot arī sevi. Mans mīļākais zīmols ir smaids un puķe - saulespuķe. Piemīt sarkasms, kas citiem liek domāt -augstprātīga, bet īstenībā tas tālu no patiesības.
Svarīgs Skaistais pasaulē, un projekts "Pēdas" ir lieliska iespēja, kur kopā ar jauniem entuziastiskiem,līdzīgi domājošiem censoņiem radīt un saglabāt šo skaistumu - tīru vidi, svaigu gaisu un zaļus mežus! Ak, jā vairāk koku!! :)
Dace Ciguze
Valmieras Pēdu darba grupa
Ance Vanaga
Valmieras Pēdu darba grupa
Tīra vide ir ne tikai tas, kas eksistē mums apkārt, bet arī tas, kas norisinās mūsu prātos. Es mācos neļaut sliktām domām un sajūtām būt tām, kuras vada manu dzīvi. Mērķis – dzīvot un mācīties tā, lai ap sevi radītu tīru un sakārtotu apkārtni, pilnu ar smiekliem un smaidu!
No mazām lietām uz lielu prieku!
Paldies, Pasaule, ka Tu man esi!
Liene Zīverte
Valmieras Pēdu darba grupa
Ja esi patiesi zaļš sirdī, tad labie darbi nāk paši no sevis, pat pie tā nepiedomājot. Tas ir DZĪVESVEIDS. Nav nozīmes, ka formāli skaities kādā organizācijā, kas saistīta ar dabu, ja ārpus tās aizmirsti par to, ka ar dabu jādzīvo līdzvērtīgas vinnētāja – vinnētāja attiecības. „Pēdas” – vieta, kur atrast līdzīgi domājošos un realizēt savas idejas. Tā atrada mani īstajā laikā un vietā. Es pieņēmu, un tagad ejam kopā vienu ceļu. Paldies, „Pēdas”!
Dairis Ellers
Valmieras Pēdu darba grupa, Vidzemes augstskola
Sveiki! Nedaudz par mani: jauns, jautrs, pozitīvs, sportisks, komunikabls cilvēks, kam rūp arī tas, kas notiek tālāk par deguna galu. Patīk jokot, dažkārt gadās par daudz:) Principā ļoti mierīgas dabas cilvēks, pat grūtās stresa situācijās. Zaļš? Man rūp apkārtējā vide - daba, patīk attīstīt, sakopt, radīt, bet zaļa, lai paliek zāle, kokiem lapas un daudz kas cits uz pasaules, es labāk palepošos ar sārtiem vaigiem un darbiem, kas būs darījuši ko zaļāku un skaistāku. Veiksmi visiem!
Ieva Pužule
Valmieras Pēdu darba grupa
Neviens cits kā Pužule Ieva. ViA students. Draugi man parasti bužina matus un sauc par zaļi rudo matu krāsas un relatīvi tīrās pārliecības dēļ. Patīk piebāzt pilnas kabatas, maku un automobili ar papīriņiem, riekstu čaumalām, autobusa biļetēm un citiem brīnumiem, lai tik tie netiek zaļajai zālei. Patīk visu izdzīvot pa īstam, runāt ar kaķiem, ravēt zemenes, apskauties un smieties no sirds. Un vēl… vienmēr aizmirstu veikalā lietussargu.
Rūta Fridrihsone
Valmieras Pēdu darba grupa
Esmu iesaistījusies projektā Pēdas no 2007 gada aprīļa. Uzskatu ka tā ir lieliska iespēja gūt jaunu pieredzi un satikties ar jauniem civēkiem.
Esmu ataktīva meitene, kas daudz strādā, lai sasniegtu savu mērķi - mācos
Valmieras mākslas vidusskolā par apģērbu dizaineri. Patīk dejot un izklaidēties kopā ar draugiem. Cenšos dzīvot zaļi un esmu priecīga, ka piedaloties Projekts Pēdas varu
palīdzēt uzlabot mūsu planētas veselību.
Agnese Zomerovska
Valmieras Pēdu darba grupa
Sandra Balode
Valmieras Pēdu darba grupa
Esmu Vidzemes Augstskolas Tūrisma organizācijas un vadības studente. Mūsu Pēdu grupa darbojas Valmierā – brīnišķīgā pilsētā, kurā dzīvo atsaucīgi un zaļi domājoši jaunieši, kas no Pēdu pasākumiem mājās aiziet smaidīgi un apmierināti par jauki un lietderīgi pavadītu dienu svaigā gaisā Gaujas krastos.
Es priecājos par katru dabā pavadītu dienu, kurā neeksistē atkritumi un piesārņojums, tāpēc uzskatu, ka šobrīd ļoti svarīgi ir izglītot mūsu sabiedrību un Pēdas ir lieliska iespēja, kā to izdarīt!
Mairita Jencīte
Valmieras Pēdu darba grupa
...esmu visai interesanta un ļoti aktīva meitene. Teikšu godīgi - visai traka, lai neteiktu neko vairk... Daudzi mani uzskata par nenormālu, bet tā nemaz nav. Labi - man ir trakas idejas - bet dzivojam ta vienreiz. Man ļoti patīk pēdas. Esmu zili - zaļi domjoš cilvēciņš. Nepatīk cilvēki - kas piesārņo dabu. Mācu saviem draugiem mīlet un cienīt dabu, nepiesārņot to. Par sakoptu un tīru vidi!
Egita Jirgensone
Valmieras Pēdu darba grupa
Ēriks Matisons - eriks.matisons@pedas.lv
Talsi
Esmu jaunietis, kuram patīk iesaistīties dažādos pasākumos ar labiem mērķiem. Patīk izpalīdzēt cilvēkiem, kuriem ir tāda vajadzība. Esmu uzticams un lojāls gan saviem draugiem, gan visur tur, kur esmu iesaistīts, kā arī esmu aktīvs TBDJ grupas dalībnieks. „Projektā Pēdas” es iesaistījos tāpēc, ka es esmu tas cilvēks, kurš, ja gribēs palīdzēt, sāks arī kaut ko darīt, nevis tikai par to gudri runāt!
Un kāpēc gan man nepalīdzēt, varu labi pavadīt laiku, ieelpot svaigu gaisu un pie reizes sakopt mazu daļiņu mūsu Latvijas.
Alise Peniķe - alise.penike@pedas.lv
Esmu pozitīvi domājošs cilvēciņš, kam patīk smieties. Man patīk zīmēt, braukt ar riteni un spēlēties ar dzīvniekiem. „Projektā Pēdas’’ nonācu nejauši kādas talkas laikā un man iepatikās, jo bija sajūta, ka daru kaut ko labu un noderīgu. Tad nāca piedāvājums iesaistīties ‘’Pēdās’’, kam es piekritu. :)
Dāvis Vigulis - davis.vigulis@pedas.lv
Talsu 2. vidusskola
Esmu baigi jautrs puisis, kam patīk darīt visu, kas izraisa manī interesi. Mans hobijs ir sportošana, tāpēc cītīgi trenējos.
Nejauši nonācu projekta ''Pēdas'' talkā un man iepatikās tur valdošā atmosfēra.
Painteresējos kā var iesaistīties un mani pieņēma ''pēdinieku'' bariņā.
Ieva Ceruka - ieva.ceruka@pedas.lv
Madonas Valsts Ģimnāzija
Mani draugi mani uzskata par dullu mūziķi, jo man patīk visi skaņu savienojumi sākot no vecā, labā Baha līdz pat griestus graujošam metālam. Visbiežāk mani var atrast kādā mūzikas skolas klasē, kur es grabinu klavieres. Ja uznāk iedvesma, tad "pazāģēju" vijoli. Domāju, ka esmu cilvēciņš - aktīvists, jo man patīk iesaistīties jautros pasākumos un nemitīgi kaut kur darboties.
"Pēdās" esmu, jo Linda ir tāds cilvēks, kas spēj ieintriģēt pat sētas mietu. Kad viņa ķeras pie lietas, tad jebkurš cilvēcisks slinkums pazūd kā nebijis, jo viņa vienkārši spēj pārliecināt.
Atkritumi - saturieties!!!
Zintis Haberkorns - zintis.haberkorns@pedas.lv
LU Fizikas un matemātikas fakultāte
Esmu aktīvs cilvēciņš, kam patīk iesaistīties visdažādākajās lietās. Nevaru nosēdēt malā un skatīties tikai apkārt! Ir jāiesaistās kaut kur. Esmu "Pēdās" tāpēc, lai padarītu Latviju skaistāku! Sakopsim Latviju! Pēc padarīta laba darba vienmēr rodas labs gandarījums, ka tu esi izdarījis ko labu. Lai ikviens no mums ir enerģijas pārpilns!
Linda Kuikulīte - linda.kuikulite@pedas.lv
Talsu Valsts ģimnāzija
Esmu galīgi traks meitēns, kas tic, ka pasauli var izmainīt uz labo pusi. Man ir daudz un dažādas intereses, piemēram, debates, jāšanas sports un teātris. Ļoti priecājos par iespēju iesaistīties Projektā Pēdas, jo esmu liela optimiste - es ticu, ka reiz cilvēki sapratīs, ka mums ir jārūpējas par dabu un nevar to postīt. Bet pagaidām ceru, ka vismaz palīdzēs to sakopt. Un kāpēc gan tās nevarētu būt pēdiņas, kas ieskaidro to cilvēkiem?
Diāna Kaļišuka - diana.kalisuka@pedas.lv
Rīgas Celtniecības koledža
Esmu ne tāda kā visi! Pavisam savāda! Aktīva un dzīvespriecīga! Vienmēr meklēju dzīves jēgu un dažreiz to atrodu.
Mācos Rīgas Celtniecības koledžā, nu ne jau par celtnieku, bet par arhitektu! Dziedu daudzos koros kā jau 11 gadus! Dievinu dziedāt! Citiem iesaku iet talkās ar dziesmu tad arī darbs tiks veikts ātrāk un ražīgāk!
Dzīves logo „Attiecies pret visu tā, kā tu gribi lai pret tevi attiecas!”
Nu tāda re esmu….
Agnese Stūrmane - agnese.sturmane@pedas.lv
Projekts Pēdas Jelgavā
Esmu smaidīga un atraktīva jauniete, kura mēdz būt arī nopietna, ja tas ir vajadzīgs! Man patīk dejot, snowot, fotogrāfēt un fotogrāfēties un vispār visādas izklaides ar draugiem. Neciešu atkritumus uz ielām, mežos un visapkārt, tieši tāpēc esmu Jelgavas lielā Pēda, lai arī šajā pilsētā ko labotu!
Valters Jekševics - valters.jeksevics@pedas.lv
Par mani stāsta mans horoskops - esmu Auns.
Jums iesaku - ticiet saviem spēkiem! Arī viens indivīds spēj mainīt pasauli! Esi viens no tiem!!!
University of Jyväskylä, Somija – Pēdu vēstniece Somijā
Irina Pleva - irina.pleva@pedas.lv
Dvēselē vienmēr esmu bijusi un palieku dabas un visa dzīvā mīļotāja, pētniece un filozofe, kas ar entuziasmu un interesi cenšas izzināt apkārtējo pasauli ap sevi. Tas viss man atklāj un liek apzināties, cik daba ir pilnvērtīga un dzīvības pilna, varena un vienlaikus trausla, patstāvīga un vienlaikus neaizsargāta....Es ticu, ka Dabai ir Dvēsele, un tā ir vienmēr bijusi par mana dzīvesprieka un optimisma avotu... Tāpēc aizdomājoties par nākotni, nevaru vienaldzīgi attiekties pret apkārtējās vides pakāpenisku degradāciju, kur galvenais iemesls ir ne tikai augoša infrastruktūras attīstība un globālās ekoloģiskās problēmas, bet arī katrs no mums. Tāpēc mana sirds balss pamudināja mani izpalīdzēt dabai un sniegt daļiņu no savas mīlestības tās skaistuma un tīrības saglabāšanai...Iesaistīšanos projektā „Pēdas” saskatu kā labāko vietu, kur to varu realizēt! Un ticu, ka kopīgā „Pēdu” tieksme saudzēt un saglabāt visu dzīvo uz Planētas, atradīs atbalsi daudzās sirdīs apkārt visai pasaulei! Jo mēs ticam, ka pateicoties mūsu kopīgiem spēkiem un pūliņiem, mēs spēsim padarīt šo pasauli par tīrāku, harmoniskāku un labāku vietu!!
Dana Spulle - dana.spulle@pedas.lv
Esmu LU ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes studente ar neiztrūkstošu smaidu uz lūpām ik mirkli :) Cenšos gan sevi, gan citus maksimāli uzlādēt ar pozitīvajām emocijām, ar kurām atkal tālāk darīt labos darbus, tādus kādus dara Pēdas, jo planēta mums visiem taču ir viena un ļoti, ļoti mīļa! Domāju, ka tas viss, ko darām Pēdās ir pamatīgs ieguldījums mūsu un visu pārējo nākotnēs, tādēļ mums kopā izdosies! Uz priekšu!!!
LU, Juridiskā fakultāte
Katrīna Gatere - katrina.gatere@pedas.lv
Kas es esmu? Draudzīga, atsaucīga, zaļi domājoša un Pasauli mīloša Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes studente. Ko es šeit daru? Meklēju cilvēkus, kas varētu palīdzēt beidzot tā kārtīgi satīrīt un sakopt mūsu kopīgo planētu, kuru MĒS tik ļoti mīlam! Kāpēc es domāju, ka esmu nonākusi īstajā vietā? Es tā nedomāju, es to vienkārši zinu!!! Un visbeidzot – kāpēc man tik ļoti patīk šeit atrasties? Tādēļ, ka man patīk šie cilvēki, viņu uzskati un, galvenais, patīk tas, ka redzu, ka kopīgi mums tiešām izdodas!!! Ticiet man - kopīgi mēs to varam!!! :)
Laura Putāne - laura.putane@pedas.lv
Fizmats Labākajos gados... Bet ja nopietni – cenšos būt un esmu :) vienmēr smaidīga, optimisma un enerģijas pilna, pustraka meitene, kura zina un parasti arī izdara visu ko grib. Man ļoti patīk dejot, dziedāt – Pēdās arīdzan gatavoju ēst :) - esmu daudznozaru speciāliste :) Trakums mūs Pēdās vieno, tādēļ pat visneordinārākās idejas uzņemu ar pilnīgu ekstāzi! Lai arī turpmāk mums visiem izdodas Traki Labi Darbi :)
Juma Kent - juma.kent@footprints.lv
Projekta Pēdas menedžeris, Kenija
Esmu Kenijas pilsonis un pēc SOK / UNEP organizētās Konferences Nairobi (Kenijā), 2005. gada 9.– 11. novembrī, apmeklējuma esmu ļoti ieinteresēts piedalīties dažādās Vides programmās un kampaņās. Es vēlos pievienoties un palīdzēt mūsu Planētai būt drošai un veselai, kas ir iespējams saudzējot mūsu vidi un sludinot mieru. Es strādāju un esmu Kenijas Nedzirdīgo Sporta Federācijas direktors un koordinators Āfrikā. Paldies jums un, lai Dievs jūs svētī.
Yusuf Motha - yusuf.motha@footprints.lv
Projekta Pēdas menedžeris, Kenija
Sveiki visiem! Es esmu kārtību un mieru mīlošs Kenijas iedzīvotājs, kurš ir iesaistījies
vides jautājumos, palīdzot un radot apziņu par tās nozīmību un to veicot caur sportu un citām aktivitātēm. Veidosim pasauli labāku ar "Pēdu" palīdzību.
Veiksmi jums visiem un lai Dievs jūs svētī!
Zanda Mālniece - zanda.malniece@pedas.lv
Man patīk, kad apkārt ir skaisti. Patīk brīnīties, sajust aukstumu, kad ir karsti un karstumu, kad snieg. Man patīk kā garšo gaiss pavasarī un ka kāds uzliek roku uz pleca :) Ir lietas, kas man nepatīk, tāpēc gribu dzīvot tā, lai to būtu mazāk. Reizēm tas prasa tik maz!
Arta Deniņa - arta.denina@pedas.lv
Labdien, vēlos stādīties priekšā: Dabas Mīle un Entuziaste, Pēdu projektu vadītāja. Mans aktivitāšu lauks ir saistīts ar ideju koģenerāciju, partneru meklēšanu un projektu, tai skaitā ES projektu rakstīšanu un to menedžmentu. Pēdās esmu, jo vēlos izmantot iespējas, lai veidotu skaistāku un tīrāku Planētu un pašu cilvēku – videi draudzīgāku.
Latvijas Policijas akadēmija
Edmunds Fogels
- edmunds.fogels@pedas.lv
Sveika tauta! Esmu džekiņš baigi foršs, man ir....... Patiesībā studierēju Latvijas Policijas akadēmijā, nodarbojos ar dažādām lietiņām, ar atļautām un arī ar aizliegtām. Projekts Pēdas ir lieliska iespēja sevi parādīt no "zaļās" puses, tā ir tāda apziņa, kuru tev iepotē, ja iepotē, vecāki bērnībā... Un Pēdās ši zaļā sajūta atdzimst.... super....
Rīgas Tehniskā universitāte (RTU)
Lauris Joksts - lauris.joksts@pedas.lv
Esmu RTU būvniecības fakultātes students, kas savu brīvo laiku cenšas izmantot lietderīgi un pēc iespējas racionālāk.
Hobiji: patīk dejot, dziedāt un arī ceļot, tādā veidā apskatīt pasaules kultūru un izpratni par tā notiekošajiem procesiem.
Vaicāsiet ar ko man asociējas Pēdas- atbildēšu, "tas ir lietderīgi pavadīts laiks brīvā dabā, labā kompānijā un tam visam klāt nāk arī gandarījums par ieguldīto darbu mūsu planētas labklājībā."
Rīgas 45. vidusskola
Ronalds Šulcs ("PP" Zelta Gabaliņš :) - ronalds.sulcs@pedas.lv

Viennozīmīgi esmu crazy... bet tas jau ir raksturīgs moments Pēdās! Tieku mīlēts un pats mīlu – sevi, cilvēkus sev apkārt, dzīvi un šo mazo, zaļo bumbiņu, kuru saucam par planētu Zeme! Daudzpusējs darbonis ar absolūti nenormālām un atraktīvām idejām! Galvenais uzdevums Pēdās – koordinēt skolu aktīvistus, ko cenšos pēc iespējas labāk pildīt! Dievinu dziedāt, dejot, fotografēties un maisīt dzīves putru, cilvēkiem ap sevi iedalot pa porcijai labā, vai savu reizi sliktā.....
Tāds nu Es esmu!!!

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU)
Līga Stankeviča - liga.stankevica@pedas.lv
"Pēdas" man ir iespēja atgriezties tur, no kurienes es nāku. Jo skolas laiko mana aizraušanās bija bioloģija un vides zinātne. Man patīk dzīvi padarīt interesantāku. Un vēl man patīk domāt. Ik pa laikam cenšos izdomāt, kuru grāmatu ņemtu līdzi, ja būtu jādodas uz vientuļu salu. Mani gan šāda iespēja nebūt nevilina, bet domāt par to ir pietiekoši interesanti, ja nav ko darīt. Vēl man patīk izpētīt apkārtni. Visās iespējamajās nozīmēs, kā šo teikumu var saprast. Bet tas nebūt nav vienīgais, ko es daru. ;) ??
Restorānu servisa skola
Jānis Bajors - janis.bajors@pedas.lv
Sveiki, visi dabas mīļotāji! Es pašlaik mācos RSS (Restorānu servisa skolā) par ēdināšanas servisa speciālistu. Mani hobiji ir karaoke un izjādes ar zirgiem. Mani mīļākie dzīvnieki ir zirgi un delfīni.
Kādēļ es esmu Pēdās? Pēdās es esmu tāpēc, ka es mīlu Latvijas skaisto dabu.
Latvijas Policijas akadēmija
Māris Zviedris - maris.zviedris@pedas.lv
Esmu aktīvs LPA stu dents, kuram rūp, kas notiek šajā pasaulē :) Man patīk ceļot un sagādāt cilvēkiem prieku. Par visu vairāk cilvēkos vērtēju godīgumu. Acīs iekrīt cilvēki, kuri smaida, jo pats cenšos smaidīt arī visnepiemērotākajās situācijās. Dabā visvairāk patīk saule tās krāsas, meži, jo biezāki, jo labāk. Uzskatu, ka esmu komunikabls, jo uzsākt sarunu autobusa pieturā ar svešiem cilvēkiem nesagādā problēmas. Dažreiz gan es mulstu, bet tas jau atkarīgs no cilvēka :)
Darbojos LPA Studentu Padomē. Parasti cilvēki uz ielas mani atpazīst pēc apģērba...
Latvijas Universitāte (LU)
Elīna Ķibermane - elina.kibermane@pedas.lv
Mācos LU Ekonomikas un vadības fakultātē un vadu Studentu pašpārvaldi, darbojos Pēdās, ja ir iespējas strādāju dažādus gadījuma darbus. Reizēm organizēju vai piedalos dažādu pasākumu organizēšanā. Patīk mūzika un pati šo to uzspēlēju. Dzīvi uztveru visnotaļ pozitīvi un priecājos, ja ir ko darīt un man parasti patīk savs darbs.
Pēdās mani iesaistīja iepriekšējā LU Pēdu koordinaatore Ieviņa Kohiņa, paldies viņai par to:). Turpinu darboties Pēdās, jo man ir iespēja sadarboties ar visdažādākiem, interesantiem, entuazistiskiem cilvēkiem un reizē atrasties dabā. Man tā ir iespēja praktizēties savai izvēlētajai profesijai - vadības zinībām un šī dīvainā kombinācija - daba un cilvēks man dod pozitīvas emocijas un iedvesmu, motivāciju pilnvērtīgi izmantot savu laiku un spējas.
Latvijas Universitāte (LU), sociālo zinātņu fakultāte
Agnese Kaupiņa
- agnese.kaupina@pedas.lv
Draugi uzskata, ka esmu uzticams cilvēciņš. Pēdās nodarbošos ar labo terorismu pretstatā tam, kas notiek citur pasaulē. ...mēs – zaļi domājošie – esam kā labie teroristi... citi mūs varbūt uzskata par dīvainīšiem, bet domāju, ka tieši mēs esam tie, kas nav dīvaini... kas rūpējas par Planētas nākotni, savu nākotni... Veicam terora aktus pret atkritumiem:)
Hobijs: dziedāšana... Tagad gan ir posms, kad nedziedu nevienā korī, bet ļoti vēlētos... Tāpat dziedu vienmēr un visur, ja tikai ir kompānija...
Ticu tam, ka ir kāds, kas ir augstāks par cilvēkiem... kas nosaka pasaulē notiekošo... un viss notiek tā, kā tam jānotiek...
Banku Augstskola (BA)
Maija Zandberga - maija.zandberga@pedas.lv
Hobijs: dejas. Dejošana aizņem lielāko daļu no mana brīvā laika, jo mācos un pati mācu. Agrāk sportoju, bet tagad mans sports ir Pēdu talkas. Pēdās iesaistījos, jo gribēju uzzināt, kas tas īsti ir. Un ir patiešām forši, interesanti, aizraujoši!!! Man patīk visur iesaistīties. Nevaru nosēdēt maliņā. Darbojos arī savas skolas studentu padomē.
Latvijas Universitāte (LU) Sociālo zinātņu fakultāte
Evija Grīnmane - evija.grinmane@pedas.lv
Aizraušanās: jāšanas sports, Austrumu filozofija un kultūra un ģitārspēle, ko nesen
esmu sākusi apgūt. Dievinu zirgus, zilu krāsu un hiacintes. Patīk dīvaini cilvēki. Neciešu cigaretes un to dūmus. Nekad neesmu sapratusi tos, kuri saka, ka viņiem nav nekādu interešu. Man to ir tik daudz, ka nepietiktu pat ar 48 stundām diennaktī, lai visu īstenotu. Cik atceros, mani vienmēr ir uztraukusi vides piesārņotības problēma. Tāpēc arī esmu šeit. Tāpēc, ka mīlu savu Planētu.
Latvijas Kultūras akadēmija (LKuA)
Elīna Pinta - elina.pinta@pedas.lv
Ķinķēziņu zīmētāja ar datorgrafiskām novirzēm.
Rīgas Pedagoģijas un Izglītības augstskola (RPIVA)
Sanda Purviņa - sanda.purvina@pedas.lv
Sanda par sevi: Esmu simpātiska, smaidīga, čirkaina brunete, kura nekad nevar nosēdēt mierīgi. Bet, ja pavisam godīgi, es atdotu pusi karaļvalsts, ja varētu nodarboties tikai un vienīgi ar gulēšanu zaļā zālītē un māķoņfilmu skatīšanos. :))
Kā jau ūdensvīram, man ļoti patīk ūdens, tējošana kopā ar draugiem, pasaules apskatīšana un meža zemenes ar pienu.
Latvijas Kultūras akadēmija (LKuA), ex-studente
Liene Folmane - liene.folmane@pedas.lv
Hobiji: dievinu jūru un zvaigznes, lasu gudras grāmatas, patīk aktīvā atpūta, ceļošana, labas filmas un mūzika. Par sevi: cenšos dzīvot saskaņā ar sevi, savām vēlmēm, nekaitējot un nedarot pāri citiem. Ļoti mīlu un sargāju savu ģimeni un draugus, jo šie cilvēciņi vienmēr būs mana bagātība. Bieži iekuļos visādās avantūrās un neparastās situācijās. Par sevi cīnos pati, jo ļoti negribas būt atkarīgai no kāda. Ja ir problēmas, mierinu sevi ar domu, ka kāds augstāks spēks zina, cik stipra esmu, un katram krāmē virsū tik daudz, cik cilvēks var panest. Trakoti garšo marmelādes saldējums, augļi un gaļas ēdieni.
Latvijas Universitāte (LU)
Ieva Koha - ieva.koha@pedas.lv
Hobijs: floristika. Par sevi: "Esmu reālistiskā romantiķe... Interesants savienojums, bet tomēr tas visu nostāda līdzsvarā. Nepārtraukti balansēju starp reālo un sapņu pasauli un nevēlos neatgriežami iekrist vienā vai otrā galējībā! Viena no labajām īpašībām ir komunikabilitāte - nav problēmu uzsākt sarunu ar nepazīstamu cilvēku autobusa pieturā! Gandrīz nepārtraukti smaidu - apkārtējie gaida, kad beidzot manu žokli saraus krampī, bet pati uzskatu, ka patīkamāk ir kontaktēties ar atvērtu un smaidīgu cilvēku nekā ar dzīvi neapmierinātu īgņu! Esmu atklāta, varbūt tādēļ man nepatīk melīgi un divkosīgi cilvēki! Neaprakstāmu prieku man sagādā ziedi. Dzīvi vienkārši dzīvoju - ļaujos straumei un jauniem piedzīvojumiem! Bet galvenais - ticu, ka viss, kas notiek - notiek uz labu!"
Latvijas Policijas akadēmija (LPoA)
Ingus Vītoliņš - ingus.vitolins@pedas.lv
Hobijs: dziedāt, dejot, sportot, viss, kas saistīts ar dabu. Un, protams, šeptēties pie virtuves plīts. Ingus par sevi: Esmu LPoA Studentu Domes priekšsēdētājs, aizstāvu studentu tiesības. Dziedu LPoA vīru korī "Justus", to prezidēju. Esmu īsts policists un paralēli apgūstu jurisprudenci. Mans mērķis - lai visi Latvijas policisti būtu sportiski un erudīti. Mīļākais ēdiens - saldējums. Līdz šim esmu pārliecinājies, ka viss, kas ir noticis, ir noticis uz labu.
Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija (LSPA)
Valters Strangats - valters.strangats@pedas.lv
Hobijs: sekss, sports un rokenrolls. Valters par sevi: Esmu cilvēks, kas cer uz apkārtējo atsaucību, sapratni un atbalstu, it īpaši "Projekta Pēdas" ietvaros. Es sapņoju par to, ka mani un arī jūsu bērni dzīvos sakoptā un tīrā vidē. Man patīk būt iekša visur. Mīļākais ēdiens: viss, kas nekustās un nesmird. Un es iesaku visiem: "Nāc un piedalies. Kopā mēs varam daudz labāk!"

Nāc un sakop kādu daļu no Latvijas!