Latvijas Radio 2 un Dundagas pašvaldība dāvina koncertu „Barona takas” dalībniekiem

Šo ceturtdien, 22.jūlijā, plkst. 20:00 Dundagas pils estrādē ar skaistu koncertu noslēgsies velomaratons „Barona taka”. Noslēguma koncertā un ballē, ko maratona dalībniekiem dāvina Latvijas Radio 2 sadarbībā ar Dundagas novada domi, koncertēs Riču ģimene un grupa „Apvedceļš”.

Mīļi aicināti visi šī un arī iepriekšējo gadu braucienu dalībnieki, atbalstītāji un līdzjutēji! Ieeja bez maksas.

Šogad Latvijas Radio 2 katru dienu no 7.jūlija seko līdzi „Barona takas” norisei, kas notiek par godu Krišjāņa Barona 1859.gadā veiktajam ceļojumam pa Latviju, dodoties kājām no studijām Tērbatā uz mājām Dundagā. Velomaratona laikā dalībnieki sadarbībā ar pašvaldībām popularizē eko-tūrismu, sporto, dzied, stāda kokus un iepazīst Latvijas skaistākās vietas un tūrisma objektus.

„Barona takas” pašā pēdējā dienā, 23.jūlijā, plkst. 10:00 dalībnieki veiks pēdējo ceļa posmu - 30 km garo Dundagas velomaršrutu „Barona aplis”, kura laikā būs iespēja cienāties ar Kurzemes dižraušiem un pūdeli. Pēc šī velomaršruta „Barona takas” riteņbraucēji ar autobusu dosies atpakaļ uz Rīgu.

Uzziņai:

Jau sesto gadu pēc kārtas 7. - 23.jūlijam vides organizācija „Projekts Pēdas” organizē velomaratonu „Barona taka”. 17 dienu garajā ceļā no Tartu (Igaunija) līdz Dundagai ikvienam ir iespēja iepazīt Latvijas skaistākās vietas, atstāt aiz sevis iestādītus kokus, iegūt jaunus draugus un neaizmirstamus piedzīvojumus, nobraukt 1000 km ar velosipēdu, šķērsojot visu Latviju pa maršrutu, ko savulaik 24 gadu vecumā ar kājām veicis mūsu izcilais latvietis, Dainu Tēvs, - Krišjānis Barons.

Velomaratonu atbalsta Latvijas Radio 2, Olimpiskā Solidaritāte, Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas valsts meži, BN „Kurši”, Latvijas Olimpiešu klubs, Latvijas Dzelzceļš, RIMI, interneta karšu portāls www.kurtuesi.lv, piedzīvojumu parks „Tarzāns”, SIA „Milda KM”, Hanzas Maiznīca, Rīgas Skolēnu dome, Velokurjers, kino pilsētiņa „Cinevilla”, Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs un www.draugiem.lv. „Barona takas” velosipēdiem servisu nodrošina „Burusports”.


2 Comments to “Latvijas Radio 2 un Dundagas pašvaldība dāvina koncertu „Barona takas” dalībniekiem”

  1. By Rebeka, 2010. gada 21. jūlijs @ 12.29

    Es iešu… :)

  2. By Agroapgade, 2021. gada 25. marts @ 12.32

    Es arī būtu gājusi, bet nesanāca :(

RSS barotne šī raksta komentāriem. TrackBack URI

Pievieno komentāru