Barona takas 15. diena

Ceļamies vēlu un visai slinki un negribīgi. Tā ir mūsu brīvā diena. Brīžiem spīd saule, brīžiem sapūš mākoņus un brīžiem nolīst lietus.
Šodienas plānos bija sakopt Māras kambarus – apvienojot sakopšanas talku ar ekskursiju, tomēr pēkšņi uznākušais lietus šo ieceri padara par neiespējamu. Jāsaka, gan, ka piedāvājot braucējiem šo vienīgo sakopšanas talku „Barona takas” ietvaros, tieši brīvdienā, zinot, ka visi jau ir pamatīgi noguruši, bija mazliet avantūriski…bet gandrīz visi piekrita to darīt. Par ko tas liecina? Par to, ka ar mums viss ir kārtībā  Vairāk zaļu domu!
Plkst. 12.00, kad paredzēts jaundibinātā kora „Taka”  pirmais mēģinājums – nākamajā dienā jau ir uzstāšanās, - lietus pārstāj līt un mēs mēģinām.
Nevar teikt, ka mēģinājums ir visai veiksmīgs. Vadītāja Vita ( Jaunzeme) , kora priekšā gan lēkā, gan dejo, gan kliedz un dzied, un mēģina realizēt uzstāšanas ieceri, bet dalībnieki, kaut gan cenšas cik nu kurš var, neatstāj to labāko iespaidu….
Pavīd doma, ka varbūt labāk neuzstāties…… Kā nekā ir gaidāms liels apmeklētāju skaits Dundagas pils estrādē un turklāt uzstāties kopā ar Daugavpils kori, tiešam mūsējiem ir pamatīgs izaicinājums.
Pēc mēģinājums visi dodas apskatīt apkārtni – kur nu kurais. Daži uz Pedvāli, daži uz Māras kambariem, citi uz Sabili iedzert kafiju.
Plkst. 17.00 otrais mēģinājums. Nu jau iet nedaudz labāk. Strādājam pie kustībām, tā kā mūsu uzstāšanās vairāk koncentrēta uz noskaņas radīšanu, nekā uz profesionālu atdziedāšanu. Mūsu korī tikai retais zina kas ir notis…. un kas ir pauze…
Vakarā atbrauc Vita ( Jaunzeme) un atved Baibu ( Palkavnieci) , lai noklausītos kora priekšnesumā. Tiek pieņems verdikts – ja nākamās dienas rītā, uzstāšanās būs apmierinoša , mēs piedalāmies, ja nē tad….paliekam klausītāju lomā.
Vakariņas. Dārzeņu sautējums ar gaļu. Jāsaka, ka atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad ir nopietni padomāts par veģetāriešiem, kuri brauciena sākuma bija pieci, tagad trīs. Izskatās, ka cilvēki, kuri atsakās ēst gaļu, kļūst arvien vairāk, Tas priecē, jo ekoloģiskā pēdas nospiedums uz planētu tiešām varētu samazināties ļoti būtiski, ja lielāka cilvēces daļa piekoptu veģetāru dzīvesveidu.
Nakts programmā. Komandu šķēršļu pārvarēšanas un veiklības trase, ko izdomājis DJ Dzērvenīte ( Renārs Niedra). Visu to ir jāpaveic uz riteņiem, nakts tumsā, izmantojot tikai baterijas. Uzvar komanda „Jūlija”….
Nakts ir skaista un mierīga.
Lēnām lielākā daļa izklīsts pa teltīm. Tikai daži paliek pie ugunskura un klausās mūziku līdz pat 3 naktī un sarunās par dzīvi izbauda atrašanos dabā, Abavas krastos, pie ugunskura un tālu esot projām no visām sadzīviskām problēmām.
Diena ir galā. Līdz rītam!

1 Comment to “Barona takas 15. diena”

  1. By home workout revolution, 2014. gada 30. decembris @ 12.11

    home workout revolution Home Workout Revolution System visit this
    link https://www.rebelmouse.com/homeworkoutrevolutionsystem/

RSS barotne šī raksta komentāriem. TrackBack URI

Pievieno komentāru