10. diena Barona takā

Rīts sākas visai nepatīkami, jo pēkšņi ne no kurienes sapūstie mākoņi izgāz pār mums pamatīgu ūdens devu. Visi, kuri bija nolēmuši romantiski gulēt bez teltīm, tāpat pļavā guļammaisos, saņem pamatīgu dušu. Mūsu šoferītis Andris lec uz busiņa jumta, lai apsegtu aparatūru.
Brokastis mums šoreiz tiek gatavotas „Salmiņos” – privātajā ZOO dārzā. Saimniece Agija gatavo strausa omleti, kamēr mēs skatāmies dažādos eksotiskos putnus un dzīvniekus. Ar vienu olu pietiek visiem 27 cilvēkiem. Bet izrādās, ka šādu olu var tikai cept, jo ja grib tādu vārīt, tad tā ir jāvāra 2 ar pusi stundas un tad jau ir vajadzīgs fuksītis lai to sagrieztu brokastīm….
Iesakām apmeklēt šo ļoti jauko un interesanto vietu un iepazīties ar tās īpašnieci, kuras dzīves uzskati ļoti saskanīgi ar Pēdu zaļo filozofiju.
Braucam tālāk. Grants ceļš. Dibeni jau pieraduši pie visādiem segumiem un labsajūtu veicina kārtīgas brokastis.
Augšlīgatnē nopeldamies un tālāk uz Siguldu, kur mums ir tikšanās ar olimpiešiem kamaiņbraucējiem Siguldas ledus trasē. Skatāmies filmu par kamaniņu sporta aizsākumiem Latvijā.  Iestādām pie trases 3 kociņus.
Vakarā Gaujas Nacionālā parka darbinieki, Māris Mitrēvics un Meldra Langenfelde mūs vadā pa parku. Pastaiga ieilgst un nometnē atpakaļ mēs atgriežamies tikai 12.00 naktī. Vakariņās šovakar pamatīga izēšanās.
Vakarā, vai pareizāk naktī nogurums jau tik pamatīgs, ka lielākā daļa dalībnieku pazūd savās teltīs, tomēr atrodas daži ,kuri ģitāras pavadījumā vēl ilgi dzied pie ugunskura. Dienas un naktis ir sajaukušās un liekas, ka vairs nav nozīmes ne laika apstākļiem, ne diennakts laikam, ne lietum, vējam vai saulei. Absolūta garīga bauda liek abstrahēties no konkrētām lietām un sajust Dabas vareno dziedniecisko spēku un iedvesmas enerģiju
Uz tikšanos rītdien!.

1 Comment to “10. diena Barona takā”

  1. By Aigars, 2009. gada 22. jūlijs @ 18.55

    Dienasgrāmatu izlas’iju - NEKĀDA saistība ar Krišāņā Barona gājienu 1857.g. (viens tūkstotis astoņi simti piec desmit septītajā GADĀ).

RSS barotne šī raksta komentāriem. TrackBack URI

Pievieno komentāru