2. diena Barona takā

Rīts Puhajarves ezera krastā ir apbrīnojami saulains un skaists, daži no mūsu dalībniekiem jau piecēlušies visai agri, pārējie ceļas ap plkst. 8.00
Iepriekšējās dienas vakarā stāstam, ka nopeldēšanās šajā ezerā, nes veiksmi mīlestībā. No rīta ir redzamas, ka uz sievietēm tas ir atstājis nopietnāku iespaidu –viena pakaļa otrai meitenes dodas peldēties. Nu ko, lai veicas!
Ceļš 2. dienā liekas vieglāks un arī pretvējš nav tik liels. Braucam uz Sangosti.
Sangostes pils ir mūsu objekts, kur piestājam un izstaigājam gan pili gan skaisto parku.
Par Sangastes pili:
1881. gadā pabeigtā Sangastes pils, kas piederēja slavenajam rudzu audzētājam grāfam Bergam, ir uzbūvēta pēc arhitekta Otto Pius Hippius zīmējumiem. Šī krāšņā muižas ēka no sarkanajiem ķieģeļiem ir viens no raksturīgākajiem historisma piemēriem visā Baltijas reģionā, un tās ārējā izskatā var pamanīt elementus, kuri atgādina Vindzoras pili Anglijā. Viesu uzmanību piesaista parks ar dīķiem un retām koku sugām un atbalsi zem parādes kāpņu velvēm.

Šodien visu grupu vada Ēva ar savu mazo puiku uz bagāžnieka. Braucam lēnāk, bet toties ir iespēja dzirdēt un baudīt dabu. Vējš lēnām un nemanot ir izvēdinājis visas problēmas no galvām. Visi, kuri braucam -un mēs esam kopā 30 cilvēku, aizvien vairāk kļūstam tādi pūkaināki un jaukāki.

Valkā mēs ierodamies ar dāvanu -30 kociņiem un tos arī iestādām pie Autoostas. Lai labi aug!

Mūsu ceļš tālāk uz Gaujas krastu. Tā, ka esam jau paspējuši nodibināt savu kori, kurš sauksies „Taka”, tad pa ceļam braucot jau iemēģinām balsis un dziedam. Vakarā mūsu gaida dziedāšanas vakars un kad mūsu grupai vēl pievienojas 3 cilvēki un ģitāra, tad dziedāšana var sākties. Gaujas krastos skan  latviešu dziesmas un solītā vētra izskatās ka ies secen.
Uz tikšanos 3. dienā!

3 Comments to “2. diena Barona takā”

 1. By Egils, 2009. gada 9. jūlijs @ 13.56

  “…viena pakaļa otrai meitenes dodas peldēties.”
  Nu, ko - lai jau tiešām veicas! :)

 2. By Ina, 2009. gada 10. jūlijs @ 21.39

  Prieks par Jums barona takas cienītāji…arī es labprāt pievienotos kā arī iepriekšējos 2 gadus darīju…mmmm…tas ir tāds piedzīvojums! var jau būt,ka arī šogadnenoturēšos un vismaz uz pāris dieniņām iegriezīšos jūsu bariņā!

 3. By Aigars, 2009. gada 15. jūlijs @ 10.56

  INA - vai Barona taka nebūtu jāraksta ar lielo sākumburtu..? Un vispār pēdiņās vai kā citādi izceļot jo šim pasākumam ir maksimāli attāls sakars ar pirmavotu.

RSS barotne šī raksta komentāriem. TrackBack URI

Pievieno komentāru